Reference

Značka Twin Busch vstoupila přímým zastoupením na Český a Slovenský trh v roce 2011. Od té doby poskytujeme komplexní služby v oblasti prodeje, servisu, montáže a školení řádného provozu svých výrobků. V rámci prodeje a servisu značky Twin Busch, původem z Německa, jsou dodržovány stejné principy prodeje jako u našeho západního souseda, tedy preciznost, spolehlivost, důraz na kvalitu produktů i spojených služeb, ale i na diskrétnost. Neuveřejňujeme bez souhlasu našich klientů ani jejich údaje ani fotografie z jejich obchodních prostorů. 

Většinu našich zákazníků tvoří tyto druhy podnikatelských subjektů:

- Společnosti provozující sítě autosalónů, pneuservisů i autoservisů

 - Společnosti zabývající se prodejem náhradních dílů a doplňků

 - Drobní živnostníci a malé autoservisy.

 - Státní podniky (učňovské střední školy, hasičské sbory)

 

Výrobky Twin Busch dnes již naleznete nejen v Čechách, ale i na Slovensku, kde si získávají své nezastupitelné místo na trhu. Stroje a vybavení je možné po předchozí domluvě předvést i s ukázkou různých typů vozidel v našem skladu v Karlových Varech.

 

Naše výrobky je možné také zdarma získat u některých velkoobchodů s autodíly a autopříslušenstvím v rámci jejich programů splnění odběrů. (chcete-li vědět více neváhejte se zeptat na Twin Busch svého dodavatele)

Auto Benex Auto Štangl Genei APM AD Partner

 

Několik ukázek z realizovaných zakázek si můžete prohlédnout dále na této stránce.